Заведи ме е новата песна на Дуото Ај Кју.

За овој проект Бојан и Марија ги споиле силите со Роберт Билбилов и се нашле на иста бранова должина, која резултирала во овој заводлив фанки-диско грув.

 

 

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *