Шакира одлично знае што е софистицирана одмазда. Актерката не дозволува фудбалерот Жерар Пике да заборави што ѝ направи со тоа што ја изневери со неговата млада асистентка Клара Чиа. испрати уште една порака преку насловот на нејзината нова песна која е на пат да се објави, а која ја наслови Шеф. станува збор за погрдниот прекар шефица (ла патрона) – како што ја нарекувале пријателите на Пике, додека тој веќе ја изневерувал со Клара Чиа, и тоа со цел да го истакнат нејзиниот „лош карактер“.
Фановите на пејачката кои по разделбата со Пике станаа уште побројни, едвај ја чекаат новата нумера, која наскоро ќе биде промовирана.

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *