Ријана промовира уште една песна снимена за филмот Блек Пантер. Тоа е втора песна што ја објави во рок од неколку недели. А двете песни се направени за споменатиот блокбастер од Марвел. Песната Born Again собра повеќе од 313 илјади прегледи и е голем хит на Ријана. Пред неколку недели ја објави песната Lift Me Up кое е долгоочекувано продолжение на филмот Блек Пантер кое собра 33 милиони прегледи на Јутјуб и се искачи на врвот на музичките топ листи во светот и е прогласена за песна на неделата

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *