Психолошкиот трилер со Џулија Робертс и Итан Хок пристигна на Нетфликс. Кој е базиран на истоимениот роман од 2020 година на Румаан Алам.  на социјалните мрежи се проширија коментари во кои љубителите на филмот признаваат дека „едвај чекаат да излезе филмот“.Сценарист и режисер на филмот е Сем Есмаил. Многумина предвидуваат дека ќе биде успешен. Па до љубителите на филмското платно еве уште една премиера од одлични актери.

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *