Денеска точно напладне беше промовирана новата песна на Дарко Андонов ( DaanMusicProduction) со наслов Мојот свет!

 

Автор на музиката и текстот е Дарко Андонов а аранжаманот е во соработка со Кире Јакимов.

Во видео спотот се појавува Деспина Царева-фотомодел и поранешна водителка.

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *