Панчо и Андреј од дуото ДНК, по пауза од 15 години повторно снимија заедничка песна со Врчак.

Пенста е насловена „Посреќна“. Музиката е на Панчо и Лазар Цветковски, додека текстот е на Панчо и Врчак

 

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *