Новиот филм „Убиства под цветната месечина со Леонардо ди Каприо и Роберт де Ниро во главните улоги. Премиерата на филмот ќе биде на 19 октомври. Епска криминалистичка сага каде што вистинската љубов се вкрстува со неискажливо предавство. Режисер на филмот е Мартин Скорсезе, а сценариото го потпишуваат Ерик Рот и Скорсезе. Фановите веќе со нетрпение го очекуваат филмот.

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *