Пристигнува новиот филм за Џенифер Лопез. Интимна приказна за љубовта и нејзиниот приватен живот. Документарецот со наслов „Најголемата љубовна приказна не кажана досега“ ќе прикаже важни и многу ранливи моменти од нејзиниот приватен живот. Документарецот започнува со прикажување на 27 февруари. Во описот на документарецот покрај трејлерот пишува дека овој филм ја следи Џенифер додека работи на нејзиниот најтежок проект. Ѕвездата самостојно ги продуцира новот албум и филм, во кој и пее и свири, а кој го опишува патот на нејзината 20-годишна кариера. По објавувањето на трејлерот, многу луѓе кои беа возбудени од објавувањето на документарецот.

 

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *