Македонските репрезентативци пристигнаа во Прага каде што в сабота од 15 часот ги очекува дуел со Украина.Дочекани се како вистински ѕвезди и делаа автограми.

https://www.instagram.com/reel/CyTwuvErx8p/?utm_source=ig_embed&ig_rid=e7ca8ac5-4a95-446f-b1c4-6afb0ea24df1

 

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *