Рајан Гослинг е официјално ново заштитно лице на најновата кампања на Гучи, „Валиџерија“.

Американскиот актер ги следи стапките на Џаред Лето, Хари Стајлс и Лана дел Реј, кои се појавија како амбасадори на италијанскиот луксузен бренд.

Најновата кампања се фокусира на патна опрема.

Гослинг позира со разни патни торби и куфери од колекцијата на „Гучи Савој“ пред фотоапаратот на фотографот Глен Лучфорд.

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *