Британскиот музичар Ед Ширан прво си тетовираше шише кечап на раката, а сега истиот
производ ќе го продава. Пејачот рече дека обожавал ќечап и мајонез и дека сега ќе
отвори сопствен бренд Tingly Ted’s, кој наводно ќе се појави на пазарот следната година.

„Освен што е голем обожавател на кечап, нема нешто што не знае за сосовите. Го
создаде Tingly Ted’s за неговите обожаватели добијат најдобра варијанта од неговите
фаворити. За Ед ова е забавен процес и мисли дека на обожавателите ќе им се допадне.
Ед има и ресторан во Лондон, во кој наскоро ќе се најдат и Berti Blossoms и Tingly Ted’s“,
рече еден од неговите блиски пријатели.

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *