Џеј Зи одлучи повторно да се приклучи на платформата за споделување фотографии по деактивирањето на својот профил пред две години по еднодневен стаж на оваа социјална мрежа.Џеј Зи (53) дополнително објасни зошто одлучил повторно да се приклучи на платформата. Неговата прва и единствена објава досега е за претстојниот филм The Book of Clarence, сместен во библиско време.

Тој ги почести своите 160.000 следачи со трејлер за филмот, во кој ќе глуми Лекејт Стенфилд.

Филмот што го промовира ја следи лошата среќа на еден млад човек од Ерусалим, кој се обидува да профитира од новиот пророк, кој бргу стекнува сè поголема слава и моќ.

 

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *