Хедер Морис откри дека поп-ѕвездата Џенифер Лопез ги одбива танчерите родени во знакот на Девица.

Актерката и танчерка со ирско потекло слушнала дека Лопез, која неодамна се омажи за Бен Афлек,  им кажувала на луѓе да ја напуштат аудицијата врз основа на нивниот ѕвезден знак.

Во разговор со комичарот Џастин Мартиндејл на неговиот поткаст Just Sayin’ With Justin Martindale, 35-годишната актерка рече: „Таа дошла на крајот на аудицијата за да ги види танчерите што останале, да ги запознае сите.“

„Јас не бев таму, но ми кажаа дека влегла во просторијата и рекла: ‘Ви благодарам многу, момци работевте толку напорно. Со кревање рака, ако има девици во собава, може само да кренете рака’“.

Хедер тврди дека многумина ги кренале рацете и рекле дека се родени помеѓу 23 август и 22 септември, а Џенифер нешто ѝ шепнала на својата асистентка, ги погледнала и им рекла: „Благодарам многу што дојдовте.“

Џастин го изрази својот шок од озборувањето, а Хедер продолжи: „И тие морале да заминат, откако цел ден поминале на аудиција за Џенифер Лопез“.

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *