На познатата социјална платформа 93 годишна баба е хит на ТикТок и тоа дели совети, да да љубовни совети. Па, честопати споделува хумористични видеа со совети за нејзините сингл следбеници, таа се шегува дека не се сеќава на нејзиниот прв бакнеж бидејќи сигурно бил ужасен, но и бидејќи бил многу одамна. има над 8,7 милиони следбеници на социјалната мрежа и секој ден станува сè попопуларна. Откри и дека отишла на романтичен состанок првпат во 25 години.

https://www.tiktok.com/@grandma_droniak?referer_url=www.crnobelo.com%2Fnovosti%2Fsvet%2F100350-baba-93-e-hit-na-tiktok-singl-e-2-decenii-deli-ljubovni-soveti-video&refer=embed&embed_source=71112495%2C121331973%2C120811592%2C120810756%3Bnull%3Bembed_masking&referer_video_id=7070550101848050990

 

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *