Една од највлијателните музички ѕвезди на денешницата, Ariana Grande ја прослави 10-годишнината од својот деби албум „Yous Truly“ и го претстави дигиталното луксузно издание кое содржи шест нови нумери – изведби во живо на хитовите што го одбележаа албумот.Веќе се објавени изведбите на песните „Honeymoon Avenue“ и „Daydreamin“, а наскоро доаѓаат и „Baby I“, „Tattooed Heart“, „Right There“ и „The Way“.

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *