Изминатиот викенд по вторпат се одржа свадбена церемонија на познатата холивудска двојка Џенифер Лопез и Бен Афлек. Тие се венчаа во Лас Вегас минатиот месец, а во текот на викендот беа домаќини на втора церемонија за своите сакани. Имотот на Бен во Џорџија пишуваат светските портали. На свадебанта церемонија присуствуваа и многу холивудски ѕвезди меѓу кои Мет Дејмон, Џорџ Клуни, Џејн Фонда, Рене Зелвегер, Џими Кимел, режисерот Кевин Смит  и други.

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *