Панче Касапски изминатиот викенд го претстави својот нов видео запис за песната „Помини“ кој премиерно ја изведе на Макфест. Спотот е снимен во  Стокхолм, Шведска.

Композитор  е Касапски, текстот е на Робин Зимбаков, Лара Иванова ги пее пратечките вокали, а миксот и мастерингот е на Роберт Билбилов.

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *