„Што бараш ти во моја песна“ е насловот на новиот албум кој музичката група Нокаут го промовираше пред скопката публика. Промоцијата на албумот се случува во пресрет на концертите кои бендот ги закажа за 10 и 11-ти следниот месец во Македонска филхармонија, од кои првиот веќе експресно е распродаден уште првиот ден откако билетите беа пуштени во продажба. Новиот албум на Нокаут содржи 14 песна.

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *