Погледенете го новото видео на Calvin Harris за хитот OBSESSED од неговиот последен летен албум Funk Wav Bounces Vol. 1 

 

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *