Вчеравечер во Angels caffe’ беше промовиран видео записот на песната со  наслов “Среќа е” на Мето ди Флеш, во која  настапуваат 37 изведувачи – аматери. Кадрите од самиот видео запис беа снимени за прв пат во најдобриот локал во градот.  Песната беше прифатена во еден здив од многубројната публика. “Среќа е да пееме заедно и морам да упатам голема благодарност до сите кои беа дел од овој видео запис, исто така голема благодарност упатувам и до Angels caffe’ која ми ја дадоа оваа можност кадрите да бидат снимени овде. Се надевам дека во иднина ќе имаме уште еден сингл”. Изјави, Мето

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *