Владо Јаневски во Грција снима нов спот. Тој објави неколку слики од
снимањето кое е на Халкидики, на плажата Порто Валица. Дел од кадрите се снимени
преку ден, а други на зајдисонце. И овој пат Јаневски снима со „Томато продукција“, а
откри и дека спотот е за баладата „Ненормален“ Промоцијата на видеото ќе биде наскоро.

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *