Познатата пејачка Бијонсе ја одржа премиерата на нејзиниот документарен филм „Ренесанса: Филм за Бијонсе“ во Америка, базиран на истоимената турнеја, која доживеа неверојатен успех. Инаку, документарниот филм е направен по истоимената турнеја на Бијонсе, која ја одбележаа сценографии, кореографии и модни комбинации од 10 мај до 1 октомври оваа година. Нејзината прва станица беше Стокхолм, Шведска, а последна станица беше Канзас Сити во американската сојузна држава Мисури.

Имено, пејачката на премиерата се појави со нова фризура, која значително се разликува од претходните изданија.

 

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *